VABILO – KULTURNA DEDIŠČINA POVEZUJE GENERACIJE

VABILO

V okviru letošnjih dnevov evropske kulturne dediščine, ki poteka pod skupnim geslom »Izkušnja dediščine«, se bo v soboto, 29. septembra 2012,  ob 10. uri v telovadnici OŠ Trzin odvijala prireditev z naslovom »KULTURNA DEDIŠČINA POVEZUJE GENERACIJE«. Učenci in delavci OŠ Trzin in vrtca v sodelovanju s Turističnim društvom Kanja Trzin pripravljamo kulturni dan z bogato predstavitvijo naravne in kulturne dediščine Trzina, ljudskih plesov, pesmi in običajev. V kulturnem programu bodo sodelovali pevski zbor otrok iz vrtca Palčica (Čmrlji, Sovice), otroški pevski zbor CICI OŠ Trzin, pevski zbor Društva upokojencev Žerjavčki, otroška in mladinska folklorna skupina OŠ Trzin ter folklorna skupina Trzinka. Posebna gostja na prireditvi bo gospa DUŠICA KUNAVER, zbirateljica slovenskega ljudskega izročila.

Vljudno vabljeni! Veselimo se vašega obiska!

Več o programu prireditev v Sloveniji na spletni strani ZVKDS: