VABIMO NA IX. POHOD PO OBMOČJU ŠTIRIH OBČIN

IX. POHOD PO OBMOČJU ŠTIRIH OBČIN
/Trzin, Ljubljana, Mengeš, Vodice/
v soboto, 26. oktobra 2013,
ki ga organizira Turistično društvo Vodice in se ga redno udeležujemo tudi trzinski pohodniki.

ZBIRALIŠČE POHODNIKOV IZ TRZINA JE OB 8.00 URI, PRED OSNOVNO ŠOLO TRZIN.

Pot bo vodila po pešpoti, označeni  za pot po mejah naše občine, nato na poteh Mestne občine Ljubljana, Mengša in končala pri SD Strahovica v občini Vodice.

Pohod je rekreativno-družabnega značaja, primeren za starejše kot mlajše udeležence. TD Vodice bo tudi za pohodnike iz Trzina pripravilo PRIGRIZEK IN PIJAČO pri zaključni točki – SD Strahovica.

Udeležba na lastno odgovornost vsakega udeleženca. Pohodnikom svetujemo primerno obutev in oblačilo, prilagojeno hoji po gozdu in vremenskim razmeram. Pohod bo ob vsakem vremenu. S seboj prinesite pohodne knjižice.

Vodja pohoda za udeležence iz Trzina je g.Tomaž Kralj. Informacije preko telefona: 01 564 21 55, oziroma na sedežu društva – CIH, 01 564 47 30.